باطری سوزوکی، نمایندگی فروش باتری سوزوکی محصول مشترک شرکت ایران و ژاپن | SUZUKI Battery

تــدبـیـر ژاپـن ، تـضـمــین ایـران

باتری سوزوکی

شرکت سوزوکی با همکاری سپاهان باتری در ایران باتری خودرو تولید می‌کند. این باتری‌ها قرار است با کیفیت بالا و استفاده از فناوری‌های روز دنیا تولید شده و امسال به بازار ایران عرضه شود.

شرکت باتری سپاهان در مراسمی با حضور فعالان بازار باتری و قطعات یدکی خودرو، مدیران و مسئولان صنفی و دولتی، اصحاب رسانه و مدیران سوزوکی، شرکت ژاپنی سوزوکی را به عنوان شریک جدید خود معرفی کرد. سوزوکی نیز در این مراسم تولید باتری سوزوکی در ایران و نمایندگی سپاهان در کشور را به صورت رسمی اعلام کرد.

آینده ای روشن و نیرومند:

 سوزوکی همچنان کار خود را با نوآوری در تکنولوژی و خلق محصولات پیشرو ادامه می دهد و تمام تلاش خود را میکند تا حقوق اختصاصی (PATENT) روی تکنولوژی هایش کسب کند تا سهم بازار بیشتری را از آن خود کند. این شرکت سهامداران وسرمایه گذاران خود را با گذشت سود سرمایه رضایت بخشی مواجه خواهد کرد و بعلاوه. برای کارکنان خود محیط کاری مناسب و پربازده فراهم میکند تا مهارت های جدید بیاموزند و رشدی حرفه ای پیش رو داشته باشند.

معرفی نماد و مفهوم نشان سازمانی سوزوکی:

سمبل سوزوکی بر گرفته از نماد یین و یانگ است. این سمبل نشان دهنده این است که در همه پدیده ها و ابعاد زندگی دو اصل متفاوت ولی مکمل وجود دارد. یین و یانگ مانند شب و روز یا زمستان و تابستان بخشی از چرخه هستی هستند و زمانی احساس رضایت به وجود می آید که تعادل بین این دو برقرار باشد. هر دو نیمه از این نماد در تعقیب یکدیگر و به دنبال یک توازن جدید و یک تعادل کامل هستند. با در نظر داشتن این مفهوم، میل به پیشرفت با هم افزایی و ایجاد ارزش افزوده در بنیان استراتژی سازمانی سوزوکی وجود دارد.

رموز موفقیت کسب و کار ژاپنی:

هر کشوری بر مبنای تجربیاتش هزاران پند کاری بدست می آورد که میتواند سر لوحه توسعه کسب و کارهایش باشد. در ژاپن نیز ضرب المثل های بسیار در مورد نحوه موفقیت کار وجود دارد.

 چرا سوزوکی، سپاهان را به عنوان شریک تجاری خود در ایران برگزید؟

خیلی از همکاران و مشتریان سوال میپرسند که چرا سوزوکی باتری نماینده خود را در ایران سپاهان باتری انتخاب کرده است؟ پس از تحقیقات لازم در منطقه در رابطه با تولیدکنندگان، فروشندگان و خدمات دهندگان بر آن رسیدیم که شرکت سپاهان باتری یکی از تولیدکنندگان توامند در زمینه تولید باتری در خاور مینانه میباشد. بدلیل نصب درست و رعایت کردن اصول استاندارد تولید باتری شرکت سوزوکی تحقیقات جدی تری را نسبت به این شرکت انجام داده و باتوجه شرایطی که در کشور ایران حاکم استو از جمله امنیت و امکاناتی که در فضای کار ایران موجود  است این امکان فراهم شد که شرکت سپاهان نماینده اصلی شرکت سوزوکی باتری انتخاب شود. 

همکاران ما در سپاهان باتری 5 خدمت جدید رونمایی کردند!! خدماتی که مسیر خدمات دهی در صنعت باتری را تغییر میدهد...

   فروش 24 ساعته (با سامانه همیار میتوان 24ساعت شبانه روز و 7روز هفته سفارش گذاشت..)

   مدیریت تولید کالا (با سامانه مدیریت سفارش میتوان دانست سفارش گذاشته شده کی وارد مدار تولید شد. کی به انبار رسید. کی حمل شد...)

   سامانه جامع حمل و نقل (سامانه جامع حمل و نقل آن به شما خواهد گفت محصول حمل شده کجاست و چه زمانی خواهد رسید...)

   سامانه تسهیل این امکان را به شما خواهد داد که فاکتور فروش در محل مصرف به نام سپاهان باتری صادر کنید و بسیاری از مسائل مالیاتیتال را حل نمایید...

   و این بار با crm سپاهان ما به اطمینان شما پاسخ میدهیم و مشتری که از شما خرید کرده را با ارائه تسهیلات باز هم به پیش شما میفرستیم.

سوزوکی یعنی:

S = Steadfastness & Loyal

   استواری و وفاداری

U = Utmost Committed

   بسیار متعهد

Z = Zeal & Respect

   گرمی و احترام

U = Usher & Respect

   راهنمایی و احترام

Z = Kindle & Trust

   اعتماد

I = Investing in stakeholders

   سرمایه گذاری در ذینفعان


لطفا جهت خرید و مشاوره باتری سوزوکی شرکت سپاهان باطری با امداد باتری تماس حاصل فرمائید.

551 320 88

438 321 88

4223 840 - 0912

آخرین ویرایش در شنبه, 02 دی 1396 ساعت 07:02

شرایطی که در مورد نگهداری باتری اتمی ماشین باید رعایت شود

باتری های اتمی ایرانی همگی دارای کارت گارانتی معتبر و شرکتی 1ساله تا ۱۵ ماهه میباشند.

به یاد داشته باشید باتری های کره ای به هیچ عنوان خراب نمیشوند. ولی باتری های کره ای نیز دارای 6ماه گارانتی تعویض توسط امداد باتری طبق شرایط نگهداری می باشند.

امداد باتری فقط پاسخگوی گارانتی باتری های خارجی میباشد که از همین شرکت خریداری شده باشد و مهر این شرکت زیر فاکتور خورده باشد.

در مورد باتری های ایرانی نیز شرکت فقط باتری های تحت پوشش خود را جواب گو میباشد.

تمامی باتری های موجود در شعب نشان از این است که گارانتی آنها نیز در شعب امکان پذیر بوده و تحت پوشش شرکت میباشند.

آدرس ما در گوگل

آدرس شرک امداد باتری کهن

آدرس شرکت امداد باتری کهن

جهت دیدن آدرس امداد باتری کهن
کلیک کنید

نماد اعتماد تجارت الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی امداد باطریتنها شرکت دارای نماد اعتماد الکترونیکی
درزمینه امداد باتری

ساماندهی پایگاه های اینترنتی

ساماندهی پایگاه های اینترنتی درزمینه امداد باتریتنها سایت عضو ساماندهی پایگاه های اینترنتی
درزمینه امداد باتری